Hikayemiz
Lezzet yolculuğu
Türkiye’nin önde gelen üst segment makarna markası PASTAVILLA’nın lezzet yolculuğu, 1992’de başladı. Kurulduğu günden bu yana sektöründe yenilikçi ve öncü olan, inovatif ürünleriyle çağı yakalayan marka, bugün özenle seçilen durum buğdaylarından ürettiği onlarca çeşit ürününü 81 il ve 100’e yakın ülkeye ulaştırıyor.
Yüksek üretim kapasitesi
PASTAVILLA, 350 dönüme yayılan yıllık 186 bin ton yüksek üretim kapasiteli dünya standartlarına uygun, son teknoloji tesislerinde üretim gerçekleştiriyor. Çok bilinen ve sevilen makarna çeşitlerinin yanında özel serisi olan "Serie Speciale", %100 bezelyeden üretilen bildiğiniz makarna lezzetinde VEGGIPASTA®, yüksek lif içeren tam buğday makarnalar, sosu daha iyi tutan bronz kalıplarda üretilen makarnalar ve çocukların vazgeçilmezi PASTAVILLA JuniorSerisi gibi özel ürünleri de tüketicilerine sunuyor. Türkiye ve ABD’deki AR-GE laboratuvarlarında da  yeni lezzetleri peşinden gidiyor.
Yüksek kalite
Türkiye’nin en fazla sertifikaya sahip makarna üreticisi olan PASTAVILLA’nın her ürünü, sofralarınıza ulaşmadan önce uzman ekiplerce düzenli kalite kontrol testlerine tabi tutuluyor. Sektörde ilk devlet onaylı AR-GE laboratuvarına sahip olan PASTAVILLA onlarca çeşidiyle sofralarınıza yüksek kalitede ürünler sunuyor.